imprezy-integracyjne

Zapraszamy Państwa do zorganizowania w naszym ośrodku spotkania integracyjnego.

Spotkanie zorganizowane u nas to doskonała alternatywa dla imprez odbywających się w miejskich hotelach wysokiej kategorii.

Natura, bliskość gór i jeziora, malowniczo usytuowane domki, domowa kuchnia, swojski klimat powodują że Goście wyjeżdżający wypoczęci, zadowoleni i pełni wrażeń.

Jak dotąd obsługiwaliśmy wielu dużych klientów takich jak: Porty Lotnicze W-wa, Regaty Ensto, Philips Piła, AGH, Onet PL, Sygel - jool, Peugeot, WUP K-ce, zlot BMW, Elplast, Uniwersytet Śląski, Netia, Sportomania, Tukai Mapping, Ericsson, Siemens i wiele innych.

Wszystkie w/w imprezy spotkały się z dużym uznaniem za jakość świadczonych usług oraz niezaprzeczalne walory krajobrazowe i klimatyczne.

Na Państwa życzenie możemy zorganizować regaty żeglarskie, naukę windsurfingu, zabawy w terenie z dawką adrenaliny np: tyrolkę nad jeziorem, paintball, jazdę na quadach, zawody strzeleckie i wiele innych.

Organizujemy dyskoteki, zabawy taneczne, biesiady z udziałem kapeli góralskich.
Dysponujemy własnym basenem, sprzętem pływającym, boiskiem do siatkówki plażowej.
Każdorazowo program imprez wraz z menu układamy wedle życzeń klienta. Staramy się zawsze dopasować go do potrzeb danej grupy klientów, tak aby zaspokoić ich wszelkie oczekiwania i sprawić by wyjechali zadowoleni i pełni wrażeń.